Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Uchańka - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

65 000 zł70 m² 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego siedliska położonego w spokojnej miejscowości Uchańka (powiat Dubienka). Dom o powierzchni 70m2 z działka 2900m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

499 000 zł115 m² 4 339,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Malownicza Nieruchomość w Stefanowie - Twój Raj wśród Natury! Z radością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1,7 hektara, położonej w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł22 800 m² 7,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2,28 ha z częścią budowlaną o powierzchni ok. 2 534 m , położona w miejscowości Strachosław w gminie Kamień, 10 km od Chełma. Można tu postawić.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł30 851 m² 32,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne Srebrzyszcze, gm. Chełm (numery 426/1 oraz 426) Na sprzedaż łącznie ok. 3,15 ha (31 460 m ) gruntów ewidencyjnych, położonych w miejscowości Srebrzyszcze, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 000 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość siedliskowa położona w miejscowości Dryszczów gm. Żmudź. Powierzchnia działki 3000 mkw z dostępem drogi publicznej, działka oznaczona symbolem -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Berdyszcze

Berdyszcze(Uchańka + 12 km)

1 150 000 zł9 800 m² 117,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu gruntu inwestycyjnego 100m od szlabanu granicznego w Dorohusku (pow. Chełmski), przy przejściu granicznym Polska-Ukraina. Droga na Kijów (520 km) - szlak jedwabny. Lublin 92 km.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł30 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:923 m²

Wyjątkowa nieruchomość nad Jeziorem Łukowo (starorzecze rzeki Bug) w Starosielu! To uroczy domek letniskowy na dużej, ogrodzonej drewnianym płotem działce, idealny na relaks i wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Berdyszcze(Uchańka + 12 km)

1 100 000 zł9 804 m² 112,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: dorohusk (powiat chełmski), z aledwie 100 m od szlabanu granicznego główne przejście graniczne na trasie Kijów Polska. Powierzchnia działki: 9804 m Opis Działki: *.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł80,13 m² 4 867,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:538 m²

Marzysz o miejscu, gdzie odpoczniesz od zgiełku miasta, otoczony zielenią i śpiewem ptaków? Ta nieruchomość spełni te oczekiwania. Na sprzedaż klimatyczny, murowany dom całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Andrzejów(Uchańka + 13 km)

125 000 zł56,09 m² 2 228,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do własnej aranżacji W andrzejowie - 56,09 M2. Na sprzedaż oferujemy dwa mieszkania o powierzchniach 54,88 m2 i 56,09 m2, na poddaszu w klimatycznego budynku z lat 60.,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł800 m² 1 248,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Do sprzedania budynek z planem biznesowym i pozwoleniami. Pierwotne przeznaczenie nieruchomości to dom opieki dla osób starszych natomiast może służyć również jako przychodnia lekarska,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Uchańka

Uchańka,lubelskie

48 000 zł80 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dom na działce o pow.3000mkw. Miejscowość położona jest w terenach dla których miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego gminy Dubienka przewiduje zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Uchańka

Uchańka,lubelskie

48 000 zł80 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zamknij
+0 km